Upozornění : Provoz e-shopu je do jara 2023 pozastaven, ale v případě jakýchkoliv dotazů nás stále můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení a těšíme se Vás v příští sezóně.

Sada 70ccm válce s hlavou Airsal OM korádo/Puch

Kompletní kit 70ccm pro mopedy Puch Maxi a Manet Korádo v provedení starý model (OM) od značky Airsal. Od nového modelu se liší pouze tvarem a velikostí chladicích žeber.


  • Momentálně nedostupné
2 699 Kč
Kategorie: Motor
 

Set obsahuje 70ccm válec, 70ccm hlavu, pístní sadu, všechny těsnění a svorníky karburátoru a výfuku. Pro montáž válce není nutná úprava karterů, pro využití plného potenciálu válce ale doporučujeme slícovat kanály v karterech s těmi v kitu. Vrtání válce je 45mm s povrchovou úpravou nicasil.

U Koráda Supermaxi v 2kW provedení je příruba originálního výfuku pod úhlem. Tam je nutná lehká úprava kolena výfuku, nebo použití laděného výfuku, který můžete objednat zde.

Upozornění: Tento produkt vyžaduje pro správnou funkčnost odbornou montáž a naladění, při nesprávném použití může dojít k poškození nebo předběžnému opotřebení- například z důvodu chudé směsi.