Nové produkty přidáváme a naskladňujeme každý týden. Pokud jste nenašli co potřebujete, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu a my se Váš požadavek co nejrychleji pokusíme vyřešit.
Akce

Sada 70ccm válce s hlavou Airsal OM korádo/Puch

Kompletní kit 70ccm pro mopedy Puch Maxi a Manet Korádo v provedení starý model (OM) od značky Airsal. Od nového modelu se liší pouze tvarem a velikostí chladicích žeber.

  • 2 699 Kč 200 Kč –7 %
  • (1 ks) Skladem
2 499 Kč
Kategorie: Motor
 

Set obsahuje 70ccm válec, 70ccm hlavu, pístní sadu, všechny těsnění a svorníky karburátoru a výfuku. Pro montáž válce není nutná úprava karterů, pro využití plného potenciálu válce ale doporučujeme slícovat kanály v karterech s těmi v kitu. Vrtání válce je 45mm s povrchovou úpravou nicasil.

U Koráda Supermaxi v 2kW provedení je příruba originálního výfuku pod úhlem. Tam je nutná lehká úprava kolena výfuku, nebo použití laděného výfuku, který můžete objednat zde.

Upozornění: Tento produkt vyžaduje pro správnou funkčnost odbornou montáž a naladění, při nesprávném použití může dojít k poškození nebo předběžnému opotřebení- například z důvodu chudé směsi.